BORA zal binnenkort zijn eigen producten produceren. Met de beslissing om te investeren in een eigen fabriek zet het bedrijf een belangrijke stap richting onafhankelijkheid en investeert het in een productielocatie bij het hoofdkantoor in Niederndorf/Tirol. Dankzij de nauwe samenwerking met de ontwikkelingsteams biedt de eigen productie de fabrikant van premium inbouwkeukenapparatuur de mogelijkheid om innovaties sneller dan voorheen in serieproductie te integreren. Het tijdschema voor de verticale fabriek is ambitieus: de productie in de fabriek start in de tweede helft van 2026.
© BORA
De keuze voor een lokale productielocatie is weloverwogen en goed onderbouwd. Om meerdere redenen heeft BORA bewust gekozen voor een productiefaciliteit in de Beiers-Oostenrijkse grensregio en tegen een investering in het buitenland, waar lagere loonkosten gelden. Dankzij de korte afstand tussen de technische ontwikkeling en de productieteams op de bestaande locatie in Niederndorf, kan BORA zijn nieuwe ontwikkelingen sneller op de markt brengen en direct inspelen op klantwensen en marktveranderingen. Dit komt zowel eindklanten als partners in de keukenhandel ten goede.© BORA
BORA-oprichter en CEO Willi Bruckbauer is zich volledig bewust van de impact van deze beslissing op het hele bedrijf en de teams die tot nu toe uitsluitend administratief werkten: "De fabriek is een duidelijk zichtbaar teken naar de buitenwereld dat ons bedrijf voortdurend evolueert. De verandering van "kopen" naar "zelf maken" betekent een echte transformatie voor elke medewerker. Ik voel een zeer positieve sfeer en ben ervan overtuigd dat we samen ongelooflijke dingen kunnen bereiken." De recruitmentmanagers van de HR-afdeling zijn al volop bezig met het opbouwen van de productieteams. Ook de inrichting van de productieprocessen, inclusief de integratie van de nieuwste technologieën, is in volle gang.
Meer informatie:
BORA
www.bora.com