Wat in 1975 begon als een kleinschalige onderneming aan de Hoftuinstraat in Rijnsburg, is inmiddels uitgegroeid tot een gevestigde naam in de regio: Bouwton. Het familiebedrijf staat bekend om zijn passie voor badkamers en tegelvloeren en viert dit jaar zijn 50-jarig bestaan.© Bouwton bv
Vandaag de dag wordt Bouwton geleid door de tweede generatie en is de showroom te vinden aan de Valkenburgseweg 89 in Katwijk. In deze inspirerende omgeving komen vakmanschap, sfeer en persoonlijk advies samen, wat de kracht van het bedrijf al decennialang kenmerkt.
Bouwton is al jarenlang aangesloten bij Bad in Beeld en deelt met trots dit bijzondere jubileum met het netwerk. Een felicitatie is dan ook op zijn plaats voor Wilton, Anton en het hele team: op naar de volgende 50 jaar!
Meer informatie:
Bouwton
www.bouwton.nl