Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Drie verlichtingspioniers verenigen zich

'Als drie door de wol geverfde experts uit de verlichtingsbranche de krachten bundelen, moet dat wel vonken geven. Dat is exact wat Jan Mortier, Fernand Vermeulen en Samuel Ceuninck dezer dagen hebben gedaan. Het gaat om een uitzonderlijke combinatie van talent, ervaring en expertise. Hun nieuwe bedrijf nam al meteen een vliegende start.' Dat meldt Made in West-Vlaanderen.

© Andrii Yalanskyi | Dreamstime.com

De drie hoofdrolspelers in deze samenwerking hebben al aanzienlijke ervaring in de verlichtingssector. Jan Mortier was een belangrijke kracht bij Deltalight, Fernand Vermeulen heeft gewerkt bij bedrijven als Modular Lighting Instruments en Samuel Ceuninck is een bekende naam in industriële en kantoorverlichting als bestuurder van Iluno. Hun gezamenlijke ambitie is om de markt op maat gemaakte lichtoplossingen te bieden.

De samenwerking resulteert in een juridische fusie tussen Cosenti Light Studio uit Kortrijk en Iluno uit Ieper, onder de nieuwe naam B2B Lighting. Jan Mortier en Fernand Vermeulen bezitten elk 30% van het nieuwe bedrijf, terwijl Samuel Ceuninck 20% bezit. Beide bedrijven blijven opereren onder hun eigen naam en focus, maar de markt wordt volledig afgedekt door de fusie.

Cosenti Light Studio is gespecialiseerd in architecturale verlichting voor horeca, retail, kantoren en woningen, met projecten zoals Deleye en Verhelst bouwmaterialen. Iluno richt zich op led-verlichting voor industriële en kantooromgevingen, met klanten als Eutraco en Deceuninck. Samen willen ze meer zijn dan een standaard verlichtingsbedrijf en de toekomst van verlichting vormgeven met professionele en duurzame oplossingen op maat van de klant.

Bron: Made in West-Vlaanderen

Publicatiedatum: