De Suijkerpot Living opent op zaterdag 5 april de deuren van haar nieuwe woonwinkel aan de Halsterseweg 165 in Bergen op Zoom. De winkel belooft een sfeervolle bestemming te worden voor liefhebbers van woonaccessoires en meubels. Klanten kunnen hier producten vinden van merken zoals Bocx Interiors en Passe-Partout.
Achter de schermen wordt er hard gewerkt om de winkel perfect in te richten. "We kunnen niet wachten om jullie te verwelkomen en te inspireren", deelt De Suijkerpot Living enthousiast via hun socialmediakanalen.
© De Suijkerpot LivingAndrea Suijkerbuijk, eigenaresse van De Suijkerpot Living.
Focus naar interieur
De nieuwe winkel wordt geleid door Andrea Suijkerbuijk, die al sinds 2002 een bekende naam is in Steenbergen met haar winkel Suijkerpot Lifestyle. In de afgelopen jaren breidde ze haar aanbod in Steenbergen uit van mode, bijouterieën en accessoires naar meubels en woonaccessoires. Nu zet ze een nieuwe stap met De Suijkerpot Living, waarbij de focus volledig ligt op interieuritems en meubels.© De Suijkerpot Living
Meer informatie:
De Suijkerpot Living
Halsterseweg 165
4613 AL Bergen op Zoom
0681956574
desuijkerpot_living