Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Warme dagen zorgen voor lentedrukte tuincentra

Tuincentra in Nederland ervaren de eerste drukte van het jaar door de warme dagen deze week. Mensen maken gebruik van de hogere temperaturen om hun tuin klaar te maken voor de lente. Volgens Tuinbranche Nederland kopen klanten vooral tuingereedschap, bemesting voor gazons en voorjaarsbloemen zoals viooltjes. Dat meldt het Algemeen Dagblad (AD).

© Dreamstime
De eerste warme dag van het jaar, met meer dan 20 graden in De Bilt, viel op vrijdag. Frank van der Heide, directeur van Tuinbranche Nederland, merkt op dat mensen iets later beginnen met tuinieren dan vorig jaar, maar dat het nu volop begint te kriebelen. De afgelopen weken waren al schoonmaak-, snoei- en gazonwerkzaamheden populair, maar het was nog te fris om echt met planten aan de slag te gaan.

Hoewel de drukte iets later op gang komt dan vorig jaar, verwacht men de piek in april en mei, wanneer het weer meer geschikt is voor het planten van een breder assortiment.

Bron: AD

Publicatiedatum: