Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Kleurrijke vloerkleden vallen in de smaak

Michel Boertien van Eurogros: "De aandacht moet gepakt worden"

Eurogros, groothandel in vloerkleden, heeft tijdens de afgelopen editie van Meubelhart maar liefst 15 nieuwe items gepresenteerd. Vertegenwoordiger Michel Boertien licht toe hoe het assortiment is uitgebreid en welke trends momenteel de markt bepalen.

Volgens Michel is er veel vraag naar hoog-laagstructuren in vloerkleden. "De hoog-laagstructuren zijn enorm in trek", stelt hij. Om aan deze vraag te voldoen, heeft Eurogros de Lewis-lijn uitgebreid met drie nieuwe kleuren: blauw, groen en beige. "Alle drie dienen ze een compleet ander doel. Beige is wat rustiger en gemakkelijk te combineren met veel andere kleuren. Met het blauwe en groene vloerkleed kun je een statement maken." Hiermee speelt Eurogros in op de groeiende behoefte aan variatie en karakter in interieurs.

Michel Boertien, vertegenwoordiger bij Eurogros. Hij toont de nieuwe kleuren uit de Lewis-lijn, tijdens de voorjaarseditie van Meubelhart in Beusichem.

Uitbreiding van de collectie
Naast de toevoeging aan de Lewis-lijn, heeft Eurogros nieuwe kwaliteit Josh geïntroduceerd in de collectie. "Goud, grijs, blauw en multi-colour", somt Michel op. Deze nieuwe kleden zijn vervaardigd uit een combinatie van polyester en polypropyleen, materialen die zorgen voor een duurzame en kwalitatieve afwerking. In Beusichem, waar Eurogros beschikt over een permanente showroom, werden de nieuwe producten getoond aan bezoekers.



Meer kleur in het assortiment
Eurogros is bewust bezig met het toevoegen van sprekende kleuren aan het assortiment. "We zien dat er wat meer kleur in de producten mag zitten. Het mag uitgesprokener en opvallender." Een goed voorbeeld hiervan is de Allison-lijn. Michel, die zelf 17 jaar in een winkel heeft gestaan, merkt op dat het belangrijk is om een eyecatcher in de winkel te hebben. "De aandacht moet gepakt worden, zodat de winkelende klant stopt om het product te bekijken. In de meeste gevallen is dit opvallende product niet hetgeen ze ook daadwerkelijk aankopen. Dat is dan bijvoorbeeld hetzelfde product, maar in een rustigere tint. Als winkelier heb je dus beide producten nodig."



Meer informatie:
Eurogros B.V.
Stephensonstraat 47
7903 AS Hoogeveen
0528 - 26 48 11
info@eurogros.nl
www.eurogros.nl