Makkinga Interieurs aan de Woonboulevard in Almelo bestaat dit jaar honderd jaar. De firma is al sinds 1923 een begrip op interieurgebied. Martijn Makkinga is de derde generatie die in de meubelbranche zit. Zijn opa, Herman Makkinga, begon Makkinga Meubelen in 1923, met zijn broer Guus. Aanvankelijk begonnen met kapokmatrassen en stoffeerwerk, later werden ze ook producent van zitmeubelen en nog later groothandel en detailhandel.
Het bedrijf heeft 4 specialiteiten: boxsprings & slaapadvies, relaxfauteuils op maat, linnenkasten op maat en exclusieve zitmeubelen op maat.
Het 100-jarig bestaan wordt gevierd met leuke aanbiedingen. Zo is deze maand een romantische Engelse bank in de aanbieding voor 1.695 euro in plaats van 2.295 euro. “Een serieuze korting. Ik heb de fabrikanten gevraagd mee te willen denken in verband met het jubileum en ze willen allemaal wel wat doen.’’
Bron: Almeloosweekblad.nl